Viser 1 til 1 av 1 omtaler

Dette er absolutt en god bok. Mye spenning, interessant og psykologisk intrikat bakgrunn, gode personskildringer. Blir fysisk kvalm av skurkens tankemåte og tortur-planlegging, og da er det ingen tvil om at det er godt beskrevet.
Det som drar litt ned for meg er at jeg synes det til tider blir litt langtekkelig, og at det er litt for mange mennesker i forskjellige grupperinger å forholde seg til.
Terningkast 4.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Sist sett

Gro-Anita RoenLilleviToveLailamgeStig TTanteMamieBerit B LieIda  Gaarden SortlandBjørg L.Tatiana WesserlingOda Marie HElisabeth SveeVannflaskeEivind  VaksvikAnniken RøilHegeTove Obrestad WøienPiippokattaJulie StensethellinoronilleTonje SivertsenSynnøve H HoelHilde VrangsagenAstrid Terese Bjorland SkjeggerudTor-Arne JensenmarvikkisTone Maria JonassenAnne Beth Amdal VoldMartineKirsten LundTine SundalJohn LarsenJannaEllen E. MartolUlf UlvheimHelge-Mikal HartvedtMonica CarlsenSimenBeathe Solberg