Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Tja. En grøsser for ungdom. Treffer aldri skrekk-nervene mine. Historien er fengende nok til at jeg fullførte, men jeg synes plottet ble vel tynt mot slutten.

Godt sagt! (0) Varsle Svar

Stephen King oppfattes tidvis som en "cheesy" skrekkforfatter, men i et spekteret av litteratur som et håndtverk, er King blant de aller beste.

"De levende døde" er en klassiker som fortsatt er god og spennende for yngre lesere (bedre enn filmen også), samt nostalgisk for eldre lesere.

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Sist sett

Kirsten LundPiippokattaHarald KDemeterKristineAnette SAnette Christin MjøsVigdis VoldTanteMamieNorahVannflaskeIngvild SJohn LarsenAneedgeofawordEgil StangelandInger-LiseAstrid Terese Bjorland SkjeggerudEster SBeate KristinMalinn HjortlandLinda NyrudAndreaTine SundalPirelliEivind  VaksvikHilde H HelsethTurid KjendlieMarit HøvdeTone HmarvikkissomniferumLene AndresenHelge-Mikal HartvedtElinBeHanneritaolineVanja SolemdalOdd HebækHallgrim Barlaup