Viser 1 til 2 av 2 omtaler

Irene Cramer har hatt en noe fraværende mor i sin barndom. Hun flytter inn til fire velmenende herrer i en hytte i skogen. Irene sliter litt psykisk, og de nye vennene hjelper henne så godt de kan med å nøste opp i Irenes problemer. Historien er både mystisk og spennende. Og drivende underholdende. Disse fortellingene skrevet av Andre Bjerke under psaudonymet Bernhard Borge mellom 1941-69, er noen av de beste psykologiske mysteriene jeg vet om!

Godt sagt! (2) Varsle Svar

Andre Bjerke kunne virkelig kunsten å lage en skikkelig spennende historie. Mesteparten av boka var jeg helt klar for å gi en 6, men løsningen lå ikke helt i min gate. Jeg synes den var såpass utmattende at jeg ikke fullførte boka 100%.
Terningkast 2-3 for løsningen.

Les den! Ville vært morsomt å høre flere reaksjoner! Selv om jeg ikke hadde sansen for slutten blir det aldri feil å lese Andre Bjerke

Godt sagt! (1) Varsle Svar

Sist sett

Tone HEivind  VaksvikKirstengretemorTanteMamieBjørg L.Cecilie MCecilieEvaAkima MontgomerysiljehusmorAndreas VillangerLilleviAvaPer LundKjell F TislevollTatiana WesserlingPiippokattaEgil StangelandKarin BergSynnøve H HoelcanisStig THilde Merete GjessingTjommiLaddenLailaHarald AndersenBeathe SolbergKristine LouiseLabbelineRoger MartinsenHarald Kandreas h. o.Pia Lise SelnesAmanda AV. HulbackLinda NyrudCamillaKaramasov11