Omtale fra forlaget
Etter å ha plaget faren sin i to år, får Pony, eller Karen som hun egentlig heter, lov til å gå på ridning med bestevenninnene Maja og Lise. Pony får en ubehagelig overraskelse, da hun hører at yndlingshesten skal selges. Men det viser seg at sønnen til hestehandleren er ganske kjekk.
Dette er første bok i en vittig og lun serie om tre venninner som deler interessen for gutter, moro og ridning.
Forlag Damm
Utgivelsesår 2008
Format Innbundet
ISBN13 9788204138835
EAN 9788204138835
Serie Ponni & gjengen (1)
Språk Bokmål
Sider 95
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket5 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verketSerier for barn som liker å lese om hester. (Den første boken i hver serie er tatt med i listen.)