Kjøp boken hos

Kjøp boka hos norli.no! Kjøp boka hos Akademika Kjøp boka hos ark.no

Omtale fra Den Norske Bokdatabasen

Bli med forfatteren på hans tur rundt i Paris. Boken søker å utfylle de tradisjonelle reiseguider og vektlegger både historie og samtid, detaljer og helhet, alt sett med norske øyne. Med områdekart og bykart på omslagets innside. Med stikkordregister.

Omtale fra forlaget

Din guide til storbyen! Severdigheter, historie, shoppingmuligheter og mye annet stoff for den som vil ha mer ut av storbyferien!Se Mona Lisa i Louvre. Rusle langs Champs-Elysées. Nyte utsikten fra Eiffeltårnet. Tre gode grunner til å reise til Paris! Gå også langs gatene der Ernest Hemingway, Cora Sandel og Edith Piaf gikk, eller ta en tur på Seinen. I sin bok frister Arnt Stefansen deg til å gjøre det meste - enten du vil suge inn kulturen, shoppe eller leve nattelivet. Husk bare at Paris sover aldri.

Bokdetaljer

Forlag Damm

Utgivelsesår 2000

Format Innbundet

ISBN13 9788251787628

EAN 9788251787628

Serie Damms norske reisebøker

Omtalt sted Paris

Språk Norsk bokmål

Sider 145

Utgave 1

Finn boka på biblioteket

Du kan velge et fast favorittbibliotek under innstillinger.

Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!


Bokomtaler

Ingen omtaler ennå.

Skriv en omtale Se alle omtaler av verket

Diskusjoner om boka

Ingen diskusjoner ennå.

Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket

Sitater fra dette verket

Ingen sitater ennå.


Legg inn et nytt sitat Se alle sitater fra verket