Omtale fra forlaget
Det er noe med desember – med kakebaking, pynting og gaveinnpakking – som gir meg en helt spesiell følelse i kroppen. Jeg blir andektig og yr på samme tid. Jeg vil at huset skal være fylt av latter og unger, duften av nystekte kaker og grønnsåpe og julepynt som bærer tydelig preg av å ha blitt lagd i barnehagen.
I denne boka har jeg samlet mine beste oppskrifter til advent og jul. En salig blanding av det moderne og det tradisjonsrike. Jeg håper boka gir deg ny inspirasjon til dine egne juletradisjoner.
God advent og god jul!
Hilsen Marit
Marit Røttingsnes Westlie er en elsket kokebokforfatter, kjent for sin ujålete, ukompliserte og begeistrede stil og sin unike evne til å beskrive framgangsmåtene slik at den som lager maten eller baker kakene, alltid får et vellykket resultat.
Forlag Cappelen
Utgivelsesår 2006
Format Innbundet
ISBN13 9788202261696
EAN 9788202261696
Språk Bokmål
Sider 144
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket7 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket