Omtale fra Den Norske Bokdatabasen
I dette middelaldereventyret trenger Fredrik Frosk og ildfluen Edison hjelp til å redde kongefamilien. Du får øvelse i å bruke matematikk og logikk når du river murer med katapult, reparerer knuste glassmalerier, deltar i turneringer og støper nøkler til skattekisten. Systemkrav: Windows 95 eller nyere.
Omtale fra forlaget
I dette spennende middelaldereventyret må du hjelpe Fredrik Frosk og ildfluen Edison å redde kongefamilien. Du får øvelse i å bruke matematikk og logikk når du river murer med katapult, reparerer knuste glassmalerier, deltar i turneringer og støper nøkler til skattekisten. Når kongefamilien er reddet fra speilet, må du møte Grev Råtting til en siste utfordring og sørge for at kongen får tilbake makten i landet.
Forlag Levende bøker
Utgivelsesår 2004
Format CD-rom
ISBN13 9789189392311
EAN 9789189392311
Serie Lek og lær
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket0 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket