Omtale fra Den Norske Bokdatabasen
Denne boken tar for seg underlige hendelser som har funnet sted på Sørlandet. Det sies at en UFO landet i Kragerø i 1994, på 70-tallet opplevde fem personer å stå ansikt til ansikt med en fremmed skapning i Grimstad, og på 90-tallet dukket mystiske kornsirkler opp på ulike steder og skapte avisoverskrifter. Boken inneholder ulike menneskers erfaringer med utenomjordiske opplevelser.
Omtale fra forlaget
Landet en UFO i Kragerø i 1994 og er det sporene av denne som fremdeles er synlige? Hva skjedde egentlig i Grimstad på 70-tallet da fem personer opplevde å stå ansikt til ansikt med en fremmed skapning de aldri hadde sett maken til? Disse og flere mysterier kan du lese om i denne lokale samlingen over lokale utenomjordiske opplevelser. Sørlandet ligger ikke noe tilbake for andre steder i verden når det gjelder muligheter for utenomjordisk besøk og tegn. Alle personene som forteller sine historier i denne boken, er fremdeles overbevist om at verken fantasi eller hallusinasjoner spilte dem et puss. Leseren må selv vurdere om opplevelsene kan forklares. Boken beskriver mystiske kornsirkler som fremstod på ulike steder på 90-tallet og skapte avis-overskrifter. Eller om folk som på mystisk vis etter møte med fremmede opplevde at smykkene de hadde rundt hals og hender smeltet, uten at de fikk synlige brennmerker. Forfatteren har tidligere utgitt: Mystiske steder i lokalmiljøet.
Forlag Bokbyen
Utgivelsesår 2009
Format Innbundet
ISBN13 9788292920077
EAN 9788292920077
Omtalt sted Sørlandet
Språk Bokmål
Sider 78
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket3 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket