I andres brød

strategisk informasjonsjournalistikk, virksomhetskommunikasjon og public relations

av (forfatter) og Torgeir Ulshagen (oversetter).

Høyskoleforlaget 2006 Heftet

Ingen bokelskere følger dette verket.

Kjøp boken hos

Kjøp boka hos ark.no

Omtale fra forlaget

I andres brød gir en teoretisk innføring i kommunikasjonsfaget og fungerer samtidig som en praktisk håndbok i et fag som er på frammarsj i Norge.


Profesjonell kommunikasjon er et nytt fag, hvor det ikke lenger er tilstrekkelig bare å være teknisk dyktig - man skal i tillegg også fylle rollen som kommunikasjonsstrateg og sjeftaktiker i samarbeid og dialog med ledelse, medarbeidere og kunder.Boken består av tre hoveddeler:


En del om å arbeide med kommunikasjon, et spennende fag i kraftig vekst En kunnskapsdel som gir en enkel teoretisk innføring i ledelse, organisering og moderne kommunikasjon En praksisdel med modeller, sjekklister og eksemplerBoken er tilpasset norske forhold av Pål B. Horsle. Han har erfaring som redaktør- og informasjonssjef, leder av rådgivningsavdelingen i Statens informasjonstjeneste, høyskolelektor på BI og styremedlem i European Public Relations Education and Research Association (EUPRERA).

Bokdetaljer

Forlag Høyskoleforlaget

Utgivelsesår 2006

Format Heftet

ISBN13 9788276346909

EAN 9788276346909

Språk Bokmål

Sider 335

Utgave 1

Finn boka på biblioteket

Du kan velge et fast favorittbibliotek under innstillinger.

Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!


Bokomtaler

Ingen omtaler ennå.

Skriv en omtale Se alle omtaler av verket

Diskusjoner om boka

Ingen diskusjoner ennå.

Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket

Sitater fra dette verket

Ingen sitater ennå.


Legg inn et nytt sitat Se alle sitater fra verket

Bokelskere som følger boka

0 bokelskere følger dette verket.

Se alle bokelskere som følger dette verket