Hvorfor er det ikke snø i Sahara?

og 52 andre ting du lurer på om geografi

av (forfatter) og Scott Molvær Maurstad (oppleser).

Cappelen Damm 2025 Lydfil

1 bokelsker følger dette verket.

Kjøp boken hos

Kjøp boka hos norli.no! Kjøp boka hos norli.no! Kjøp ebøker og lydbøker på EBOK.NO Kjøp boka hos Akademika Kjøp boka hos ark.no

Omtale fra forlaget

Lurer du på ting som har med geografi å gjøre? Da er dette lydboka for deg. I Hvorfor er det ikke snø i Sahara? får du svar på små og store spørsmål om geografi. Hvor i verden er det flest vulkaner? Er det stille i Stillehavet? Kan man bade i Themsen? Og hvem bygde egentlig pyramidene i Egypt? Hvorfor er det ikke snø i Sahara? og 52 andre ting du lurer på om geografi er skrevet av programleder og komiker Einar Tørnquist, kjent bl.a. fra podcasten 198 land med Einar Tørnquist.

Bokdetaljer

Forlag Cappelen Damm

Utgivelsesår 2025

Format Lydfil

ISBN13 9788202885366

EAN 9788202885366

Serie Hvorfor-serien

Språk Bokmål

Finn boka på biblioteket

Du kan velge et fast favorittbibliotek under innstillinger.

Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!


Bokomtaler

Ingen omtaler ennå.

Skriv en omtale Se alle omtaler av verket

Diskusjoner om boka

Ingen diskusjoner ennå.

Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket

Sitater fra dette verket

Ingen sitater ennå.


Legg inn et nytt sitat Se alle sitater fra verket

Bokelskere som følger boka

1 bokelsker følger dette verket.

Se alle bokelskere som følger dette verket