Omtale fra Den Norske Bokdatabasen
En dag står Alex som Tilda er forelsket i utenfor butikken når hun kommer ut. Tilda blir så forfjamset at hun forbytter hunden til Doris. Det er da det begynner å skje ting som aldri burde ha skjedd. Men noe godt kom ut av det også.
Omtale fra forlaget
Bøkene om Tilda .; hun som alltid havner i de utroligste situasjoner Hvis bare ikke Tilda hadde forbyttet hunden til tante Doris ... så hadde det aldri hendt: sykkelen hadde ikke blitt stjålet, hun hadde ikke forstuet foten og fått hull på de nye olabuksene .; og fremfor alt så hadde hun aldri vært så lykkelig!
Forlag Gyldendal
Utgivelsesår 2008
Format Innbundet
ISBN13 9788205378551
EAN 9788205378551
Språk Bokmål
Sider 87
Utgave 2
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
27 bokelskere følger dette verket.
Se alle bokelskere som følger dette verket