Boaen er et udyr

bloggbok om hverdagsangst

av (forfatter).

Aschehoug 2011 Heftet

2 bokelskere følger dette verket.

Kjøp boken hos

Kjøp boka hos ark.no

Omtale fra Den Norske Bokdatabasen

Dette er en bok som handler om hvordan livet kan være når man har angst hengende om halsen som en boa. Boka er basert på forfatterens blogg, boablogg.no, der hun, sammen med kommentarer fra lesere, skriver om hvordan man blant annet kan jobbe med hverdagsangst, fobier, blå dager, flink-pike-syndrom, og monstre som bor i magen.

Omtale fra forlaget

Ikke la deg skremme av tittelen. Dette er en ufarlig og lettlest bok til trøst og nytte. Nærmere bestemt Belindas historie med mange andre, små historier flettet inn. Om hvordan livet kan være når man har angst hengende om halsen som en boa. Om hvordan man kan bestemme seg for å jobbe seg friere fra hverdagsangst og andre parasittiske Udyr som sulteslanger, fobier av ymse slag, depresjonsudyr, blå dager, FlinkPikeSyndrom og monstre som bor i magen. Boken startet som en blogg og er en redigert utgave av en mengde innlegg og kommentarer. Derfor inneholder den også glimt av andre stemmer og erfaringer.

Bokdetaljer

Forlag Aschehoug

Utgivelsesår 2011

Format Heftet

ISBN13 9788203350450

EAN 9788203350450

Genre Personlige beretninger

Språk Bokmål

Sider 214

Utgave 1

Finn boka på biblioteket

Du kan velge et fast favorittbibliotek under innstillinger.

Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!


Bokomtaler

Ingen omtaler ennå.

Skriv en omtale Se alle omtaler av verket

Diskusjoner om boka

Ingen diskusjoner ennå.

Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket

Sitater fra dette verket

Ingen sitater ennå.


Legg inn et nytt sitat Se alle sitater fra verket

Bokelskere som følger boka

2 bokelskere følger dette verket.

Se alle bokelskere som følger dette verket