Alt du trenger for å overleve er tre sorte skjørt

av (forfatter), Anna Johnson (illustratør) og Beate Winther (oversetter).

Cappelen 2002 Heftet

6 bokelskere følger dette verket.

Kjøp boken hos

Kjøp boka hos ark.no

Omtale fra forlaget

Det handler om ensomhet. Det handler om flekkfjerning. Det handler om skjønnhet, og hva du skal gjøre når blues'en tar deg. Det handler om holdninger og spraybokser, børsfond og matchende strømper. Det handler om livet – ditt liv – og hvordan du skal få det til å svinge.
I denne lekre, morsomme og forfriskende jordnære overlevelsesboken dekker Anna Johnson det hele: helse, stevnemøter, økonomi, karriereplanlegging, stil, sex, kosthold, ansvarlighet, hjemmeinnredning, kroppsbilde og vennskap. Og selvfølgelig, de uunnværlige tre sorte skjørtene – ett når du vil forføre, ett for suksess og ett som du kan slappe av i. Da skulle det meste være sagt!

Bokdetaljer

Forlag Cappelen

Utgivelsesår 2002

Format Heftet

ISBN13 9788202213855

EAN 9788202213855

Språk Bokmål

Sider 251

Utgave 1

Finn boka på biblioteket

Du kan velge et fast favorittbibliotek under innstillinger.

Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!


Bokomtaler

Ingen omtaler ennå.

Skriv en omtale Se alle omtaler av verket

Diskusjoner om boka

Ingen diskusjoner ennå.

Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket

Sitater fra dette verket

Ingen sitater ennå.


Legg inn et nytt sitat Se alle sitater fra verket