2024
Ingen favoritt
Ingen omtale
Omtale fra forlaget
Den fjerde boken i serien om de åtte søsknene Bridgerton og romantikk og begjær i 1800-tallets London.
Penelope Featherington har vært hemmelig forelsket i sin beste venns storebror så lenge hun kan huske. Hun tror hun vet alt om Colin Bridgerton - til hun avslører hans dypeste hemmelighet og begynner å tvile på at hun kjenner ham i det hele tatt. Selv er Colin lei av å bli sett på som en morsom sjarmør, lei av alles oppheng i sladrespaltisten lady Whistledown, som tilsynelatende ikke greier å utgi en eneste utgave uten å nevne akkurat ham. Men da han vender tilbake til London etter en lengre reise, oppdager han at mye har forandret seg - det gjelder ikke minst Penelope Featherington.
En uunngåelig lengsel er den fjerde boken om de åtte søsknene i familien Bridgerton, en herlig serie om romantikk og begjær i 1800-tallets London. TV-serien basert på den første boken ble en av Netflix'største seersuksesser gjennom tidene.
Forlag Gyldendal
Utgivelsesår 2021
Format Heftet
ISBN13 9788205554771
EAN 9788205554771
Serie Familien Bridgerton (4)
Genre Romantikk Historisk litteratur
Omtalt tid 1800-1850
Omtalt sted England
Språk Bokmål
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verket