Eventyret om Vimsekaninene

Eventyret om Vimsekaninene: en bok med lyd!

2009 Kartonert NRK Aktivum

Gjennomsnittlig terningkast: 5.00 av 6, basert på 1 terningkast.



Finn denne boka på ditt nærmeste bibliotek:


Omtale fra Den Norske Bokdatabasen:

Benjamin Kanin tar med seg Vimsekaninene inn i hagen til Gregersen for å la dem spise grønnsaker. Men når de har spist seg gode og mette sovner de, og Gregersen finner dem og putter dem i en sekk. Kaninene er fanget, men heldigvis har Fru Flekkmus en lur plan.

Omtale fra forlaget:

En morsom bok med innebygget lyd for de aller minste! Hva skjer med kaninunger som forspiser seg på salat og sovner i Gregersens hage? Beatrix Potter en av tidenes mest leste barnebokforfattere. Hun leder oss inn i en verden av nysgjerrige kaniner, hjelpsomme skogmus, store katter og skumle typer som grevling og rev. Historien er morsomm, tar uventede krumspring og blir brått farlig, men ender alltid godt.

  • ISBN-13: 9788281782938
  • EAN: 9788281782938
  • Språk: Bokmål
  • Litteraturtype: Skjønnlitteratur
  • Kategori: 4 + Høytlesningsbøker, billedbøker
  • Sider: upag
  • Utgave: 1
  • Lesenivå: 3-6
  • Denne utgaven er illustrert.
mindre bokdata

Boktall


33
gjenomsnittlig alder på eiere
50%
av eierne oppgir å være hankjønn
0%
av leserne avbrøt denne boka
5,00 (1)
gjennomsnittlig terningkast

Vil du være med å påvirke disse tallene? Oppgi fødselsår og kjønn på innstillinger, trill terningkast og markér en tilstand på bøkene dine.