Den er kort men fin.
Jeg syntes ikke den er så veldig bra. Jeg liker ikke spennings bøker. Andre Milla bøker: -Milla og stallkrigen -Milla og galoppsvindelen
En av mine favoritt Sara-bøker sammen med Sara på rideleir.
Har lest alle som er utgitt(19 bøker + Saras ridedagbok). de helt fantastiske. Sara på rideleir(bok 6) og Sara og Sangthansdrømmen(bok 17) er !!!!!!!! Har ikke ord! Ambefales definetift.
Har lest den. Den er rå kul. Alle guttene i klassen(2.klasse)har dilla på den serien, skjønner dem godt for den er bare helt rå bra!
Har forresten lest trøbell en gang til, likte den litt bedre denne gangen!
Bok fire er best. Prøv Bergen-mysteriet av Bjørn Sortland eller noen bøker i fullblod-serien av Joanna Campbell.
Rå bra bok! Har det kommet ut noen nye bøker etter denne?
Spennende kriminalfortelling for unger. Passer for 9-12 åringer? Bok 6 i serien Kunstdetektivene skrevet av Bjørn Sortland.
Jeg har allerede lest gutten i den stripete pyjamasen og boktyven for noen år tilbake, de to bøkene er helt fantastiske. Men tusen takk for tips :)
I can, I would, and I'm going to.
Fin kjærlighetshistorie om å være 15 år og usikker på seg selv. Positiv historie om å treffe venner på nettet. Lett og fint språk.
If there must be trouble let it be in my day, that my child may have peace - Thomas Paline
Artig barnebok om forelskelse og forviklinger. Hovedpersonen i boka gjør alt mulig gærnt for å imponere jenta han er forelska i. Artige situasjoner oppstår, og boka har en overraskende slutt.
Tally gliste. Om ikke annet laget hun trøbbel helt til det siste. "Jeg er Tally Youngblood," sa hun. "Gjør meg pen"
"Jeg har ikke tenkt meg tilbake. Aldri" Stemmen satte seg fast i halsen på Tally, men hun tvang ordene fram: "Og jeg blir ikke med deg."
That's another nice thing about being popular: you don't have to pay any attention to the people paying attention to you.
Uffda, så dumt at han ble redd illustrasjonene. Godt å vite hvis jeg skal lese for 6-åringer. Kan egentlig skjønne han også :-)
Nydelig barnebok om hvordan det er å være 6 år å gå og vente på at sommeren skal ta slutt og om å begynne på skolen. Nydelig historie, nydelige illustrasjoner og artige betraktninger om å være gammel og ung.
Master Bruce, I do understand your desire for a quick and painless resolution, but I'm unable to convince the computer program of your urgent need.