Omtale fra forlaget
Erle er seks år. Hun bor rett ved siden av bestevennen sin, og de har alt de trenger i sin egen lille verden. Erle får også en lillebror. Hun er uvanlig glad i ham, og fast bestemt på å passe på ham for alltid. Hun vet ennå ikke hvor umulig det er. Jeg savner å føle at noe ikke skal ta slutt er en roman om å skape nye verdener, om å bli større, om å bevege seg bort fra det trygge til det utrygge, om å alltid være snill, og beskyttende, aldri ville miste, om sorg man helst vil unngå, og sorg som allerede finnes.
Forlag Flamme
Utgivelsesår 2025
Format Innbundet
ISBN13 9788282886215
EAN 9788282886215
Serie F° (551)
Språk Bokmål
Sider 127
Utgave 1
Finner du ikke ditt favorittbibliotek på lista? Send oss e-post til admin@bokelskere.no med navn på biblioteket og fylket det ligger i. Kanskje vi kan legge det til!
Ingen diskusjoner ennå.
Start en diskusjon om verket Se alle diskusjoner om verketVerden blir så annerledes i en bil. Å være sammen blir annerledes. Det er noe med å være i bevegelse på denne måten.
Noe i meg løsner. Noe hardt. Det faller bort og borte. Det blir liggende et sted på den mørke og våte veien. Jeg kjenner meg litt lettere enn jeg pleier.
Det er noe med å være sammen med et menneske man ikke husker begynnelsen av.